lek. Marta Szulik

Specjalista położnictwa i ginekologii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (1997-2003). W trakcie studiów była członkiem Koła Położniczo-Ginekologicznego a następnie przewodniczącą Koła Położniczego STN przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Ginekologii i Położnictwa ŚAM w Tychach. Brała czynny udział w uczelnianych i ogólnopolskich konferencjach Studenckich Kół Naukowych zdobywając w nich nagrody i wyróżnienia.

W latach 2005-2010 asystentka a następnie wykładowca Katedry i Oddziału Klinicznego Ginekologii i Położnictwa ŚAM w Tychach ŚUM w Katowicach. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Kolposkopii. W roku 2013 uzyskała Europejski Certyfikat z zakresu kolposkopii. Posiada również Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w zakresie wykonywania badań ultrasonograficznych w położnictwie i ginekologii.

Autorka i współautorka wielu prac naukowych publikowanych w recenzowanych czasopismach medycznych. Ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w konferencjach, kursach, szkoleniach z zakresu położnictwa i ginekologii. W roku 2014 uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie położnictwa i ginekologii.

Współpracujemy z ośrodkami szpitalnymi – Szpitalem Powiatowym w Mikołowie, Zespołem Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach, Oddziałem Ginekologii i Położnictwa UCK ŚUM w Katowicach

Prywatnie mama, miłośniczka kryminałów i swoich ukochanych kotów. Uwielbia jeść, gotować i poznawać świat od strony kuchni.

POWRÓT